Potterman

Super wirtualny hogwart magii i czarodziejstwa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2006-06-12 17:00:26

Potter

Administrator

Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 292
Punktów :   

Opowiadania

Tutaj piszecie opowiadania za najlepsze dostaniecie nagrode.

Offline

 

#2 2006-06-13 21:59:02

Lucjusz Malfoy

Administrator

5111315
Zarejestrowany: 2006-06-02
Posty: 351
Punktów :   

Re: Opowiadania

To też moge wymyślec powinieneś zrobić jeszcze kawły Freda i Gorga to mógł bym pisać

Offline

 

#3 2006-06-22 19:53:34

Bejsa

Drugi Poziom

Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 121
Punktów :   

Re: Opowiadania

Ok spróbuję:
Harry Potter i Piramidy Furmatu.
Rozdział I:
Ucieczka.
Harry Potter, który ukończył 6 klasę w Hogwarcie podejmuję decyzję, że będzie szukać horkruksów i sam zabiję Voldemorta. Kiedy Harry rano się obudził myślał jak czuje się podle. Dumbledore umarł to kto mu pomoże w poszukiwaniu horkruksów. Pomyślał o swoich kolegach: Ronie i Hermionie. Może oni mi pomogą. Nie, nie niech pójdą dop Hogwartu. Dobrze myślał może, przecież Harry umrzeć. Nie może ich narażać na niebezpieczeństwo. Leżał tak az sobie pomyślałm, że musi pójść na ślub Billa i Fleur.
PS= Dokończę innym rzem teraz mi pary zabrakło.

Offline

 

#4 2006-06-22 19:58:47

Potter

Administrator

Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 292
Punktów :   

Re: Opowiadania

Narazie wex 2 galeony na zachęte

Offline

 

#5 2006-06-22 20:04:51

Bejsa

Drugi Poziom

Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 121
Punktów :   

Re: Opowiadania

Ok to już mam za to 104 galeony.

Offline

 

#6 2006-06-23 11:36:16

Bejsa

Drugi Poziom

Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 121
Punktów :   

Re: Opowiadania

Dalszy ciąg:
Harry Potter i Piramidy Furmatu.
Rozdział I:
Ucieczka.
Harry Potter, który ukończył 6 klasę w Hogwarcie podejmuję decyzję, że będzie szukać horkruksów i sam zabiję Voldemorta. Kiedy Harry rano się obudził myślał jak czuje się podle. Dumbledore umarł to kto mu pomoże w poszukiwaniu horkruksów. Pomyślał o swoich kolegach: Ronie i Hermionie. Może oni mi pomogą. Nie, nie niech pójdą dop Hogwartu. Dobrze myślał może, przecież Harry umrzeć. Nie może ich narażać na niebezpieczeństwo. Leżał tak az sobie pomyślałm, że musi pójść na ślub Billa i Fleur. Nagle usłyszał jakieś pohukiwanie. Spojrzał i ujrzał Rona sowę. Podała jemu nózke pokazując list. Harry oderwał go i przeczytał:
Harry-
Wiesz jak ja Ci mówiłem, że będzie ślub Billa i Fleur. Odbędzie się 22 lipca. Mój tata po Cibie tydzień przed ślubem przyjedzie. Odpisz czy nie mógby wcześnie np.: dwa tygodnie przed?-
Ron
Harry wziął kawałek pergaminu i pióro.
Ron-
Może Twój tata pomnie wcześniej przyjechać.
Skończył list i zawiązał u jej nóżki i powiedział, żeby mu to zaniosła. Sówka poleciała, a Harry znów został sam czując pustkę. Nawet nie poszedł na śniadanie. Chciał tylko, aby został sam. Klatka Hedwigi była pusta. Pomyślał, że sobie lata po dowrzu. Nagle pomyślał, że mógby z stąd uciec. Wieczorem byłby wziął miotłę i sowje przybory szkolne. I tak nie wracał na 7 rok Hogwartu, ale coś z tego może mu sie przydać.
Kiedy nastał póżny wieczór sprawdził czy wszyscy śpią. Poszedł po sowje przybory. łatwo mu było otworzyć zamek od klucza, ponieważ tego nauczyli go bracia Rona. Spakował do kufra wszystkie rzeczy.
PS= Pary mi zabrakło dokończę innym razem. A ile dostanę?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szary-wilk.pun.pl www.straz112-998.pun.pl www.athair.pun.pl www.callofduty2.pun.pl www.hakimetin2.pun.pl